fbpx

PRONAJATO

Pronájem úžasného bytu 3+kk v srdci Mladé Boleslavi

S potěšením Vám představujeme exkluzivní nabídku pronájmu úžasného bytu 3+kk, který se nachází v srdci krásné Mladé Boleslavi, na adrese v ulici 17. listopadu.

POPIS NEMOVITOSTI

Vítejte v naší výjimečné nabídce, která vám přináší možnost pronájmu úchvatného bytu 3+kk o velikosti 73m² v srdci Mladé Boleslavi, na prestižní adrese v ulici 17. listopadu. Tento impozantní byt je více než jen místem k bydlení – je to místo, kde se spojuje komfort a kvalita života.

Proč si vybrat tento byt? Nabízí řadu výhod, které zahrnují nejen prostorné a moderní interiéry, ale také strategickou lokalitu v blízkosti veškerých potřebných služeb a atrakcí města. Bez ohledu na to, zda hledáte klidné bydlení pro rodinu nebo pohodlný prostor pro sebe a své blízké, tento byt je ideální volbou.

Místnosti jsou prostorné a plné přirozeného světla. Byt byl nedávno vymalován a zacházelo se s ním s láskou, což vytváří příjemnou atmosféru. Koupelna a záchod byly vydezinfikovány, což zajišťuje hygienu a pohodlí. V kuchyni najdete moderní spotřebiče a dostatek úložného prostoru pro vaše vaření a potřeby.

Je však důležité upřímně zmínit, že v bytě jsou místa s lehce poškozenou podlahou. I když tyto nedokonalosti jsou zřetelné, věříme, že byt stále nabízí výjimečnou hodnotu a komfort. Pokud jste ochotni ocenit kvalitu a pohodlí tohoto bytu nad těmito drobnými nedostatky, pak vás srdečně zveme k osobní prohlídce. Věříme, že zamilujete svůj nový domov.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zrealizovat vaše bytové sny. Nejenže vám poskytneme veškeré informace o dostupnosti tohoto úžasného bytu, ale také vám rádi ukážeme jeho potenciál a výhody. Nechte se unést touto nabídkou a začněte novou kapitolu svého života právě zde!

CENA NÁJMU: 17.000,- Kč / měsíčně, bez energií a služeb + vratná kauce ve výši 35.000,- Kč + provize RK ve výši nájmu ( včetně právního servisu) 

Nemovitost je zařazena do třídy energetické náročnosti „G“.

V případě bližších informací nás neváhejte kontaktovat.

 

výhody

ATRAKTIVITA

Byt je díky lokalitě velmi atraktivní.

DOSTUPNOST

V docházkové vzdálenosti se nachází všechna strategická místa.

VÝHODNOST

O pronájmy bytu v této lokalitě je velký zájem.

Kde se byt nachází?

KONTAKTUJTE NÁS

Mé jméno je Stanislav Nulíček a mám pro vás skvělou nabídku.

Pokud vás zaujal tento byt a máte zájem o prohlídku nebo máte nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu, abych vám pomohl. Stačí vyplnit následující formulář nebo mě kontaktovat telefonicky. Tento byt je jedinečný, tak neváhejte. Rád vám ukážu, proč by mohl být vaším budoucím domovem.

739 392 784