fbpx

Home staging

První dojem je jenom jeden a proto je tak velmi důležitý.  Připravíme Vaší nemovitost k prodeji takovým způsobem, aby zaujala potencionální kupce.

Díky naší dlouholeté praxi moc dobře víme, jak na to, aby se Vaše nemovitost prodala rychle a za co nejvyšší možnou cenu.

Profesionální fotograf

Vaši nemovitost po domluvě nafotí profesionální fotograf. Není totiž nic horšího, než prodávat hezkou nemovitost se škaredými fotkami. Vaši nemovitost nafotíme atraktivně, ale přitom pravdivě. 

Profi prezentace

Dokážeme vytvořit prezentaci nemovitosti na míru tak, aby upoutala pozornost všech věkových kategorií. Takto vytvořenou prezentaci pak sdílíme napříč všemi možnými marketingovými kanály, jako např. sociální sítě, významné inzertní servery, noviny a mnohé další.

Půdorysy nemovitostí

Vypracujeme pro Vás půdorys Vaší nemovitosti, díky kterému usnadníme potencionálním kupcům představit si dispozici a zpracování jejich budoucího bydlení. 

Prohlídka dronem

Videoprohlídky a prohlídky dronem jsou fenoménem posledních let a jedním z mnoha způsobů jak zatraktivnit nabízenou nemovitost a získat tak více shlédnutí. Je dokázáno, že lidé videa prostě milují.

3D sken nemovitosti

3D sken nemovitosti si může kdokoli a odkudkoli prohlédnout pomocí chytrého telefonu, nebo počítače. Fotograf vyfotí speciálním fotoaparátem vaši nemovitost a ze 3D fotografií vytvoříme prezentaci.

Na ukázce si můžete vyzkoušet, jak takový 3D sken funguje.

Využijte některou z našich služeb. Napište nám.

Kliknutím na „Odeslat poptávku“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle ochrany soukromí.